banner6

Bu hafta toplam 3 yangın çıktı

banner37

Yangınların muhtemel sebepleri; çakmak ve mumla oynayan çocuğun yatağı tutuşturması, elektrikli sobanın yorgana temas edip tutuşturması ve trafik kazası sonucu aracın elektrik aksamlarında kısa devre meydana gelmesi olarak yer aldı

Bu hafta toplam 3 yangın çıktı
banner150

banner150

banner99

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı, Polis Genel Müdürlüğü tarafından Haftalık İtfaiye raporu yayınlandı.

Yayınlanan itfaiye raporu şu şekilde:

23 – 29 Ocak 2023 tarihlerini kapsayan süre içerisinde, KKTC’de toplam (3) adet yangın ve (27) adet hususi servis olayı meydana gelmiştir. Yangınlar sonucu meydana gelen toplam zarar miktarı yaklaşık 208.000 TL’dir.

        Yukarıda belirtilen tarih aralığında meydana gelen yangınların muhtemel sebepleri; çakmak ve mumla oynayan çocuğun yatağı tutuşturması, elektrikli sobanın yorgana temas edip tutuşturması ve trafik kazası sonucu aracın elektrik aksamlarında kısa devre meydana gelmesi olarak yer almıştır.

            Hususi servis olayları ise; trafik kazası sonucu araçta sıkışan şahısların çıkarılıp ambulansla hastaneye sevkinin sağlanması, asansör ve binada mahsur kalan şahısların kurtarılması, kuyuya düşen kuzu ile su deposuna düşen köpeğin kurtarılması ve hayatını kaybeden şahısların adli soruşturma maksatlı devlet hastanesi morguna sevk edilmesi olarak yer almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104