Bu kaçıncı... Hala önlem alan yok!

banner37

Bu kaçıncı... Hala önlem alan yok!
banner99

Vicdansızlar insanların en acı gününde yine boş durmadı. Lefkoşa Mezarlığı’nda park halindeki araçların camını kırarak gerçekleşen hırsızlık olaylarına bir yenisi daha eklendi.

Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, cenazeye giden Hasan Güngör isimli vatandaşın aracını gözüne kestirdi ve aracın sağ camını kırdı. Vicdansızlar, umduğunu bulamayınca olay yerinden ayrıldı.

Hayatında ilk kez böyle bir olayın başına geldiğini belirten Güngör, kişisel sosyal medya hesabından yaşananlara tepki gösterdi.

banner134
Güngör, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Yakın dostlarımızın acılarını paylaşmak için Lefkoşa Mezarlığına akın ettik. Cenaze namazını kıldıran imam ebediyete intikal etmiş her bir merhum için helallik istediğinde, hepimiz haklarımızı helal ettik. Ancak mezarlıkta araba soygununa dadanmış insan müsvettelerine ne ben, ne de başka kimse hakkını helal etmeyecektir. Ne bu dünyada, ne de öteki dünyada huzur bulamayacaksınız. Bu ülkenin her yanında cinayet, tecavüz, taciz ve soygun olağan hale geldi... Tüm bunların hesabını zamanı geldiğinde birileri verecek !”

Hayatında ilk kez böyle bir olayın başına geldiğini belirten Güngör, konunun polise intikal ettiğini söyledi.

Bu arada, KIBRIS gazetesinde yayımlanan  “Hırsızlar mezarlığa dadandı!”, “Mezarlık çevresine park edilmiş araçları soyuyorlar” başlıklı haberlerde Lefkoşa Mezarlığı’nda yaşanan çok sayıda hırsızlık olayına dikkat çekilmiş ancak bugüne kadar bir sonuç elde edilememişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 23:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75