Bu kez de haraç kestiler!

banner37

Lefkoşa’da her gün adli olaylar yaşanmaya devam ediyor. Önceki gün sokak ortasında yaşanan taciz olayının ardından bu kez de Dereboyu’nda 16 yaşındaki çocuklardan haraç kestiler.

Bu kez de haraç kestiler!
banner90

banner9
Konuyla ilgili kişisel Sosyal Medya hesabından açıklama yapan Nevzat Nevzat, oğlunun Dereboyu’nda önlerinin kesilerek ceplerindeki paranın zorla gasp edildiğini belirtti. Açıklama şöyle:

“Oğlum 16 Yaşında…Dün okul çıkışı arkadaşları ile birlikte herzamanki gibi bizden izin alarak Dereboyu'na bir şeyler içmeye gitti.. İş çıkışı ya annesi ya da ben onu olduğu mekandan alarak evimize gideriz…Dün acı ile çalan telefonum beni oğlumun çağrısı ile dereboyuna yönlendirdi…16-17 yaşlarındaki bir grup genç oldukları mekânda bizim çocukların yolunu keserek ceplerindeki parayı zorla gaspettiler. Konu poliste…Sonuna kadar bu işin peşini bırakmayacağım..Yasalara göre (fasıl 154) bu suç 5 yıla kadar hapis cezası gerektirir…Yoksa biz bildiğimiz yöntemlerle mi ailemizi ve kendimizi koruyalım… #lefkoşatürkbelediyesi #polisgenelmüdürlüğü”

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108