Bu olmadı Fox!

banner37

KKTC Dışişleri Bakanı’nın yayını kesildi

Bu olmadı Fox!
banner99

Her sabah Fox tv ekranlarında haber programı sunan Fox tv sunucusu İsmail Küçükkaya’dan KKTC Devleti’nin Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı’na yapılmaması gereken bir davranış sergilendi. Canlı yayına katılan Özersay, KKTC gündemine dair açıklamalar yaparken, programın sunucusu sözlerini keserek farklı bir haber girdi.

“SÖZÜ KESİLDİ, BAŞKA HABER GİRİLDİ”

KKTC Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Kudret Özersay, Türkiye’de yayın yapan FOX tv’deki haber programına canlı olarak katıldı. KKTC’deki Cumhurbaşkanlığı seçimleri, Doğu Akdeniz’de yaşananlar ve Türkiye ile ilişkileri yorumlayan Özersay’ın açıklamaları programın moderatörü tarafından bölündü. “Çok özür dilerim. Söz vermiştim izleyicilerime. Kıdem tazminatı ile ilgili bir haberim var. İzin verirseniz o haberi girmek isterim” diyerek Özersay’ın açıklamalarını yarıda kesen program sunucusu, KKTC devletinin Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı’nın açıklamalarını yarıda kesti.

banner134
KIDEM TAZMİNATI HABERİ ARAYA GİRDİ

Son dakika ya da dünya gündeminde haber niteliği olarak ön sırada yer almayacak bir haber için sözleri bölünen Özersay, sunucunun kıdem tazminatı haberini sunmasını beklemek zorunda bırakıldı.

PROGRAM SONUNDA DA SÖZÜ KESİLDİ

Haberin ardından sorularına devam eden sunucu, canlı yayında bir kez daha  KKTC’nin en önemli bakanlıklarından birini yürüten Özersay’ın sözünü kesti. Programı teşekkür ederek kapatan Küçükkaya, Kudret Özersay’ın “İyi günler dilerim” şeklindeki son sözlerini de tamamlatmadan sunumuna devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75