Bulunan cesedin kimliğiyle ilgili düzeltme yapıldı

banner37

Ciklos’ta sel sularına kapılarak feci şekilde hayatını kaybeden 4 gencimiz ile ilgili Polis Basın Subaylığı düzeltme yaptı.

banner87
Bulunan cesedin kimliğiyle ilgili düzeltme yapıldı
banner90
banner99

Bulunan cesetler üzerinde aileleri tarafından yapılan kimlik teşhisinde ölen şahısların kimliklerinin Gaye SOYUTOK (K-18), Tolga BEKCİ (E-21) ve Ahmet KILIÇ (E-23) oldukları tespit edilmişti.

Söz konusu şahısların bugün yapılan otopsileri sırada yeniden aileleri tarafından yapılan kimlik tespitinde dün ölü olarak bulunan bayan şahsın Gaye SOYUTOK olmadığı ölen şahsın Günay KANDAZ (K-18) olduğu tespit edilmiştir.

Kayıp şahıs Gaye SOYUTOK ile ilgili arama çalışmaları devam etmektedir.

Dizdarlı: Anlık yaşanan telaş

Konuyla ilgili basına açıklama yapan Dizdarlı ise şu ifadelere yer verdi:

Önceki gün yaşanan sel felaketi sırasında kaybettiğimiz gençlerden üç tanesinin cansız bedenlerinin hastanemiz morguna ulaştığı, bir tanesinin ise halen aranmakta olduğu malumunuzdur. Ancak dün aile bireyleri tarafından yapılan ilk kimlik tespitinde , anlık yaşanan telaş içinde “Gaye Soyutok” olduğu bildirilen gencin, bugün tekrar yaptırılan yapılan detaylı muayeneler ve aile tespitleri sonucunda aslında“Günay Kandaz” olduğu saptanmıştır.

Kriz masasından alınan bilgiye göre Gaye Soyutok’un aranmasına devam edilmekte olduğu bildirilmiştir. Yaslı aillere ve tüm topluma bir kez daha baş sağlığı, kaybettiğimiz gençlerimize tanrıdan rahmet dileriz.

Dr.Bülent Dizdarlı

Başhekim

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75