Büyük gurur

banner37

Levent College öğrencilerinden Ela Gaziasker ile Ece Çakmak, ülkemizin dünya çapındaki akademik başarılarına yenilerini ekledi

banner87
Büyük gurur
banner90
banner99

   Levent College, uluslararası yüksek eğitime giriş sınavlarından, geçtiğimiz haziran ayında gerçekleşen, Cambridge Assesment International Education AS ve IGCSE sınavlarında iki birincilik daha elde ederek başarılarına bir yenisini daha ekledi.

   Levent College öğrencilerinden Ela Gaziasker, Sosyoloji AS Level sınavında ‘High Achievement’ (Yüksek Başarı) ödülü almaya hak kazanırken, yine Levent College öğrencisi olan Ece Çakmak IGCSE Bilgi ve İletişim Teknolojileri sınavında ‘Top in Country’ (Kuzey ve Güney Kıbrıs Birinciliği) elde ederek ülkemizin dünya çapındaki akademik başarılarına yenilerini ekledi.

banner134
   Levent Kolej Eğitim Koordinatörü Emine Beton, “Hiçbir başarı asla tesadüf değildir. Sürekli çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını ise öğrencilerimizin uluslararası sınavlarda gösterdikleri başarılarla almak, bizi gururlandırması yanında, daha da yüksek hedefler koymak için kılavuz oluyor” dedi.

   Her bireyin ülke için bir zenginlik ve servet olduğu temel felsefesiyle yola devam ettiklerini belirten Beton, temel hedeflerinin, verdikleri eğitimle, ülke insan kaynaklarını birleştirerek, ülkeye gerçek anlamda katma değer katacak, vizyon sahibi, dünya çapında donanımlı bireyler yetiştirmesine katkı koymak olduğunu vurguladı. Beton, öğrencilerinin başarılarında emeği geçen öğretmenleri ve öğrencilerini tebrik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75