banner6

Büyükkonuk Belediyesi'nin etkinliği ertelendi

banner37

Büyükkonuk Belediyesi, The Pine View Büyükkonuk Tesisleri’nin 5 Aralık’taki açılışının Değirmenlik Girne dağ yolundaki kaza nedeniyle 12 Aralık tarihine ertelendiğini duyurdu.

Büyükkonuk Belediyesi'nin etkinliği ertelendi
banner151 banner143

Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu yaptığı yazılı açıklamada kazada yaşamını yitirenlere rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, kazada yaralananlara acil şifalar dileyerek,  bu tür üzücü olayların yaşanmaması için yetkililerin üzerine düşen görevi yapması temennisinde bulundu.

Sennaroğlu, “Başbakan Hüseyin Özgürgün, İçişleri Bakanı Kutlu Evren ve Belediye’nin büyük mücadele vererek halka geri kazandırdığı The Pine View Büyükkonuk Tesisleri’nin açılışının 12 Aralık saat 16.00’da Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün katılımıyla yapılacağını” kaydetti.

Medya-Polis buluşması da ertelendi 

Diğer yandan Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB) ile Polis Genel Müdürlüğü (PGM) iş birliğinde, bu akşam için planlanan “Medya-Polis Buluşması” ertelendi.

KTGB’den verilen bilgiye göre, gerek gazetecilerin gerekse polisin eylemler nedeniyle yoğun gündeminden dolayı ertelenen toplantının yapılacağı tarih daha sonra duyurulacak.

Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu’nun da katılacağı toplantı, basın ile güvenlik güçlerinin daha yakın işbirliği yapabilmesi, kurumlar arasında zaman zaman yaşanan sorunların asgariye indirilmesi ve polisiye olaylara ilişkin haberlerin hukuki ve etik düzeyinin yükseltilmesi amacıyla planlanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2016, 15:04
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104