banner6

Buzda kayan araçlardan biri takla attı, diğeri ağaca çarptı

banner37

Selvilitepe - Kozanköy yolu üzerinde kar yağışı ve buzlanmanın etkisiyle iki araç yoldan çıktı

Buzda kayan araçlardan biri takla attı, diğeri ağaca çarptı
banner150 banner151 banner143

KAR SEVİNCİ FACİA OLUYORDU… Selvilitepe’den Kozanköy istikametine doğru seyreden Hüseyin Sağol’un yönetimindeki LZ 924 plakalı araç, buzlanma nedeniyle yoldan çıkarak bir çam ağacına çarparak durabildi. Aynı şekilde ve aynı istikamette seyreden Savaş Bakay’ın yönetimindeki FR 393 plakalı araç da yoldan çıkarak takla attı. Her iki araç sürücüsü de olaydan yara almadan kurtuldu.

Ahmet UÇAR

Ülke genelinde yer yer etkili olan kar yağışının yarattığı heyecan ve sevinç az kalsın faciayla sonuçlanıyordu.


Yoğun kar yağışı nedeniyle buzlanma meydana gelen Selvilitepe-Kozanköy yolunda dün iki farklı araç kayarak yoldan çıktı, kaza yaptı. Araçlardan biri çam ağacına çarparak durabilirken, diğer araç ise takla atarak durdu. Her iki aracın sürücüsü de büyük şans eseri olaydan yara almadan kurtuldu.


Polis Basın Subaylığı’ndan elde edilen bilgilere göre Selvilitepe - Kozanköy yolu üzerinde Kozanköy istikametine doğru seyreden Hüseyin Sağol’un yönetimindeki LZ 924 plakalı araç kontrolünün kaybedilmesi sonucu yoldan çıktı ve çam ağacına çarptı.


Yine aynı güzergah üzerinde Kozanköy istikametine doğru seyreden Savaş Bakay’ın yönetimindeki FR 393 plakalı araç da kontrolünün kaybedilmesi sonucu yolun solundan çıkıp takla attı.


Her iki kazada da yaralanan olmazken, araçlarda hasar meydana geldi. Polisin başlattığı soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110