banner6

Canaltay; Antik Mağusa Vakfı, Gazimağusa özelinde gençleri temel alan bir projesini hayata geçiriyor

banner37

Canaltay; Antik Mağusa Vakfı, Gazimağusa özelinde gençleri temel alan bir projesini hayata geçiriyor
banner99

Gazimağusa’nın markalaşma sürecine katkı koymak amacı ile yola çıkan Antik Mağusa Vakfı, Gazimağusa özelinde gençleri temel alan bir projesini hayata geçiriyor.
Vakfın vizyon ve misyonu doğrultusunda, genelde KKTC, özelde ise Gazimağusa içerikli çalışmalar devam ederken, “Gazimağusa’yı Çok Sevmek” projesi öncül olmuştur.
Projede, özellikle gençlerin Gazimağusa ile buluşturulması ve coğrafya aidiyetinin motivasyonu temel hedefimizdi.
Bu hedef doğrultusunda açılışını yaptığımız sergimizin ilk adımı, 18-35 yaş bandındaki gençlerin, Gazimağusa’yı kendi görüş ve vizyonları ekseninde fotoğraflaması idi.
Bu adımı takiben,Vakfımıza iletilen fotoğraflar, jüri tarafından  değerlendirmeye tabi tutularak, sergilenebilecek olanları, bugün burada sizlerle buluşturuyoruz.
Sergide satışı yapılan tüm fotoğrafların geliri, eser sahibi gençlerimize sunulacaktır.
Bir projemizi hayata geçiriyor olmanın gururunu sizlerle paylaşırken, Vakfımızın, kadınlarımızın emek ürünlerinin kooperatifleştirerek tüketici ile buluşturmasını hedefleyen ADA-KOOP projesinin de müjdesini vermek istiyorum.

Yaşanan günlük dert ve sıkıntılarımız arasında Antik Mağusa Vakfı olarak güzel ve anlamlı bir projenin nihayeti olan bu sergide sizlerle olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.
Hepinize katılımlarınız için teşekkür eder, projemize emek verip, hayata geçirilmesini sağlayan ana sponsorumuz TİKA ve diğer sponsorlarımız Vakıf bank, Akol grup, Sema grup, Dağlı sigorta, Duvarcı kardeşler, Halil Tölük ayakkabı, Gazimağusa belediyesine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104