Cansu’nun sır ölümü çok üzdü

banner37

banner87
Cansu’nun sır ölümü çok üzdü
banner90
banner99

 4 HAFTA ÖNCE TÜP MİDE AMELİYATI OLMUŞTU…  4 hafta önce tüp mide ameliyatı olan ve ameliyat sonrası iyileşme süreci iyi geçen Cansu Özkan, dün sabah yatağında ölü bulundu. Cansu Özkan’a yapılan otopside, mide ameliyatıyla ilgili bir kanamaya rastlanmadığı, ileri tetkik için patolojik bulgular, kan ve doku örnekleri alındığı kaydedildi

Emine UYSAL ÇALUDA


   Lefkoşa’da sakin 27 yaşındaki Cansu Özkan’ın dün sabah ani ölümü, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. Talihsiz kız, dün sabah annesi Ferdiye Sav tarafından yatağında ölü bulundu.

Gencecik yaşında sır ölümüyle yaşama veda eden Cansu Özkan’ın beklenmedik ölümü, tüm yurtta büyük üzüntü yarattı.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Hasan Sav’ın yeğeni olan Cansu Özkan, 4 hafta önce tüp mide ameliyatı olmuştu.

KIBRIS’a konuşan Dr. Hasan Sav, Cansu’yu, dün sabaha karşı kaybettiklerini ve ailece çok üzgün olduklarını

belirtti.

Sav, şunları anlattı:

“Cansu’nun bilinen bir hastalığı yoktu.

Bir ay önce tüp mide ameliyatı geçirmişti. Ameliyat başarılı geçmişti. Rahattı.

Dün sabaha karşı böyle bir durum oldu. Çok üzgünüz.

Ameliyat sonrası iyiydi. Ameliyatı rahat ve sorunsuz geçmesine rağmen sabaha karşı ani bir ölüm gerçekleşti. Kızımız çok iyi ve rahattı. Her şey yolunda gidiyordu. Dün birlikteydik, keyifliydi.  Ailece herhangi bir kurumdan şikayetçi değiliz”.

Sav, Cansu’ya, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde otopsi yapıldığını ve otopside, mide ameliyatı ile ilgili bir kanamaya rastlanmadığı, patolojik bulgular, kan ve doku örneklerinin alındığını kaydetti.
   Sav, yeğeni Özkan’ın kesin ölüm sebebinin yapılacak ileri tetkiklerin ardından belirleneceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108