banner6

Çatalköy operasyonuna ‘Kanca’ adı verildi

banner37

Evinde yaklaşık 1 gram kokain ve 310 gram Hintkeneviri bulunan C.G.M.’nin aleyhine soruşturma amaçlı 3 gün tutukluluk emri alındı

Çatalköy operasyonuna ‘Kanca’ adı verildi
banner99

PGM Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekibi, önceki gün Çatalköy’de C.G.M.’nin evinde yaptığı aramada yarım kiloya yakın Hintkeneviri, yaklaşık 1 gram da kokain buldu. Son dönemlerde gerçekleştirdiği operasyonlara çeşitli isimler veren Narkotik polisi, önceki günkü operasyona da ‘Kanca’ adını verdi.


Evinde, 310 gram Hintkeneviri ve 1 gram kokain bulunan zanlı C.G.M. dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve aleyhine soruşturma maksatlı olarak 1 gün tutukluluk emri alındı.

banner134


Kıdemli Yargıç Alev Hüdaverdi’nin huzurunda gerçekleşen tutukluluk duruşmasında yeminli şahadet veren polis çavuşu Ahmet Bayram, 28 Ekim 2021 tarihinde 11.50-14.15 saatleri arasında Çatalköy-Girne adresinde zanlı C.G.M.’ye ait ikametgahta PGM Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekibi tarafından gerçekleştirilen “Kanca” operasyonu çerçevesinde yapılan aramada; ikametgah içerisinde yaklaşık bir gram ağırlığında kokain ve yaklaşık 310 gram ağırlığında Hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddelerin bulunarak emare alındığını söyledi.


Zanlının suçüstü hali gereği tutuklandığını ve yapmış olduğu beyanların teyit tekzip edilmesi gerektiğini, ayrıca emarelerin analiz sonuçlarının beklendiğini belirten polis çavuşu Bayram, zanlının ilk etapta soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.


Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Alev Hüdaverdi, istenen tutukluluk emrine onay verdi. (KAMALI HABER)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104