Çavuşoğlu, Tatar’ı kutladı

banner37

Çavuşoğlu, Tatar’ı kutladı
banner90
banner99

 Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığına seçilen Başbakan Ersin Tatar’ı kutlayarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

banner134
“Engin devlet tecrübesine sahip bir lider olarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni daha güçlü bir noktaya taşıyacağınıza olan inancımla, yeni görevinizde başarılar diliyorum.” 

Yaşanan bu zorlu pandemi sürecinde hiçbir zaman birlikteliğimizi ve inancımızı kaybetmedik. Birlikte yola çıktık, azimle çalıştık ve demokrasinin en güzel göstergesi olan seçimi, hak ederek kazandık. Sorumluluklarımızın daha da arttığı bu dönemde halkımız için çok daha fazla çalışacağız. Bu ülkeyi seven, bu ülkeye katkı koymak isteyen herkesle bu yolda yürüyeceğiz. Sandığa gidip oy kullanan halkımıza teşekkür ederim, alnımızın akı ile kazandığımız bu zafer hepimizindir.

Ersin Tatar’ın Kıbrıs Türk halkının, hukukunu ve hürriyetini kararlılıkla savunacağına ve adamızda adil ve kalıcı bir çözüme ulaşılabilmesi için her türlü yapıcı çabayı göstereceğine de inanıyoruz. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın Kıbrıs Türk halkına daha huzurlu, daha güvenli ve refah bir hayat için en büyük çabayı harcayacağına inancım tamdır.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75