banner6

Cezaevinde buruk bayram

banner37

Cezaevindeki hükümlü ve tutukluların yakınları, bayramın birinci günü olan dün cezaevine giderek, bayramı onlarla birlikle geçirdi

Cezaevinde buruk bayram
banner151

Ceren ÖZBİL

KKTC Merkezi Cezaevi’nde Ramazan Bayramı dolayısı ile hükümlü ve tutuklularla açık görüşmeye izin verildi. Cezaevinde hükümlü ve tutuklu olarak bulunanların yakınları bayramın birinci günü olan dün cezaevine giderek, onlarla birlikte yemek yeme ve sohbet etme şansı buldu.

Ramazan Bayramı nedeniyle, Merkezi Cezaevi’nde bulunan mahkûm ve tutuklular, Ramazan Bayramı süresince ve bayramın bitiminden sonraki gün olan 28 Haziran Çarşamba günü yakınlarıyla açık görüş yapabilecek.

Ziyaretler Merkezi Cezaevi tarafından önceden belirlenen program doğrultusunda 09.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Ziyaretçilerin kendini tanıtıcı belge taşımaları ve götürülecek yiyeceklerin ziyaret esnasında tüketilebilecek şekilde kısıtlı olması gerekiyor.

Cezaevi personeli bayramda da görev başındaydı...

Cezaevinde görev yapan personel Ramazan Bayramı'nda da görev başındaydı. Bayramın ilk gününü görevi başında geçiren personel, cezaevindeki yakınlarını ziyarete gelen vatandaşlara yön gösterdi, olası bir sorun yaşanmaması için gerekli önlemleri aldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 09:34
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110