Cezası bittikten sonra KKTC’den ihraç edilecek

banner37

Gazimağusa’daki bir sahilde, denizde yüzen yabancı uyruklu iki kadına cinsel tacizde bulunan Bangladeş uyruklu Sujon Ali, 45 gün hapis cezasına çarptırıldı

Cezası bittikten sonra  KKTC’den ihraç edilecek
banner90
banner99

Sedef BOŞNAK

   Gazimağusa’da geçtiğimiz ay denizde yüzen iki kadına cinsel tacizde bulunmaktan yargılanan Bangladeş uyruklu Sujon Ali isimli sanık, suçlu bulundu ve 45 gün hapis cezasına mahkum edildi.

   Ülkede çalışma izniyle bulunduğu belirtilen sanığın, cezasını çektikten sonra ülkeden sınır dışı edileceği öğrenildi.

   Sanıkla ilgili kararı açıklayan Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde Ceza Davaları Kıdemli Yargıç Çiğdem Güzeler, sanığın, 12 Temmuz 2020’de, Gazimağusa’nın Palm Beach sahilinde, saat 18.40’ta, “Cinsel taciz” ve “Namus ve ahlaka aykırı harekette bulunma” suçlarını işlediğini anımsattı.

   Kıdemli Yargıç Çiğdem Güzeler, huzurundaki olgulara göre sanığın denizde yüzmek için bulunduğu sırada, denizde yüzen W. A. ve M. H.’ye bakarak, giymekte olduğu şortu aşağıya indirip, cinsel erkeklik organını görülebilecek şekilde dışarıya çıkartıp mastürbasyon yaptığını anlattı.

   Çiğdem Güzeler, kadınlara bakarak cinsel organıyla oynayıp, adı edilenleri taciz edip namus ve ahlaka aykırı harekette bulunan sanığın işlediği suçların ciddiyetine ve ülkedeki yaygınlaşma eğilimine dikkat çekti.

   Güzeler, hiç kimsenin bu tür davranışlarda bulunmaya hak ve yetkisinin olmadığını kaydettikten sonra sanığı işlediği suçlardan 45 gün hapse mahkum etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 hafta Önce

Boynuna birde teke çanı bağlasaymış bari

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75