banner6

Civisilli, kontenjandan aday

banner37

KTOEÖS Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Civisilli, CTP'den İskele İlçesi için milletvekili adayı olacağını açıkladı

Civisilli, kontenjandan aday
banner151 banner143

Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) Yönetim Kurulu üyesi Fikret Civisilli Cumhuriyetçi Türk Partisi'nden (CTP) İskele İlçesi için milletvekili adayı olacağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kontenjan adaylığına laik görüldüğünü ifade eden Civisilli bu nedenle de CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman'a teşekkür etti.

Civisilli ayrıca hayatının geri kalanını halkına ve ülkesine hizmet etmek için harcayacağını ve bu nedenle de CTP'den aday olma kararı aldığını ifade etti.

Sosyal medyadan duyurdu...

Birçok sivil örgütünde yer alan Fikret Civisilli adaylığını sosyal medyadan şu sözlerle duyurdu:

Hayatımın 25 yılını kendim için doya doya yaşadım.26 yaşında evlendim ve hayatıma yepyeni bir sayfa açtım.Bugüne kadar kendimi fedakarca ve aşk ile Eşime , çocuklarıma ve Öğrencilerime harcadım.Bu süreç hayatta olduğum süre devam edecek..Birçok sivil toplum örgütünün her kademesinde görev aldım.

Ülkemin ve halkımın içinde bulunduğu bu zorlu süreç her zaman beni rahatsız eder, mutlaka bu işe katkı koymam gerektiğini düşünüyordum…Dün itibarıyla kararımı verdim ve hayatımın geri kalan kısmını da Halkıma ve ülkeme hizmet etmek için CTP den İskele bölgesi Milletvekili Adayı olduğumu sevenlerimle paylaşıyorum..Beni kontenjan adaylığına layık gören Parti Başkanım Tufan Erhürman'a teşekkür ediyorum..

Sevgiyle kalın..

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2017, 11:34
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104