Çocuğumuzu kaçırabilir, gören haber versin!

banner37

Gazimağusa’da yaşayan Ziya Sarıdan, birlikte yaşadığı Moldovya uyruklu kadının 9 yaşındaki çocuklarıyla evden ayrıldığını belirtti ve ekledi:

banner87
Çocuğumuzu kaçırabilir, gören haber versin!
banner99

Sedef BOŞNAK

Gazimağusa’da yaşayan Ziya Sarıdan, birlikte yaşadığı Moldovya uyruklu kadının 9 yaşındaki çocuklarıyla birlikte evden ayrıldığını belirterek, endişelerini dile getirdi.


Ziya Sarıdan, çocuğunun annesi tarafından yasa dışı yolla ülkeden kaçırılabileceğini ileri sürdü ve “Allah rızası için, çocuğumu gören haber versin” dedi. İş sahibi Sarıdan, çocuğunun evde olmadığını görünce polise durumu bildirdiğini söyledi ve adı edilen kadınla arasında hiçbir sorun bulunmadığını ifade etti.


Sarıdan, şöyle devam etti:


“Evden ayrılana kadar herşey yolunda sanıyordum. Çocuğumun ve eşimin evdeki özel eşyalarının olmadığını görünce güvenlik kameralarını inceledim. Gördüklerim karşısında şok oldum. Benim çocuğumu kaçırdı. 11 yıldır birlikte yaşadık, sorunumuz olmadı.  19’unda saat 23.30’da, 2 araba 3 erkek şahısla birlikte evden ayrıldılar. Başka birini bulup kaçtı. Gece kulübünde çalışıyordu orada tanıştık. Daha sonra KKTC vatandaşı birisiyle evlendi ve ayrıldı. Oğlumuz olunca o kişiden ayrıldı ve çocuk KKTC vatandaşı olduğu için oturma izinli ülkede kaldı. Çocuğumu gören varsa, 0533 864 82 30 numaralı telefonu arayıp, lütfen yerini bildirsin”.


Elde edilen bilgiye göre, polis, çocuğun kaçırılma ihtimali karşısında gerekli tedbiri aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108