banner6

Çocuk umuttur, gelecektir, sevgidir

banner37

Çocuk umuttur, gelecektir, sevgidir
banner150 banner151 banner143

Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Ziya Öztürkler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Öztürkler, "Çocuk umuttur, gelecektir, sevgidir…" dedi.

Öztürkler'in açıklaması şu şekilde:

Cumhuriyet Meclisi’nde dün temsili Milletvekillerimiz, temsili Meclis Başkanımız vardı. Olağanüstü Meclis Oturumunda çocuklarımızın görüşlerini, düşüncelerini dinleme şansını elde ettim.

Söz alarak her bölgeyi temsil eden çocuklarımız, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkındaki duygu ve düşüncelerini, çocuk haklarının daha ileriye götürülmesi için fikirlerini, bölgelerinde yapılmasını istediklerini kendilerine güvenli bir şekilde kürsüde ifade ettiler. Temsili olarak da olsa sadece dinleyen değil, anlatan, yaşayan, uygulayan çocuklarımızla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhuriyet Meclisi’nde birlikte olmaktan bir eğitimci olarak çok mutlu oldum, gurur duydum.

Sevgili çocuklar! Geleceğin sahipleri! Sizlerin haklarını gözetmek bizim en büyük görevlerimizden biri… Dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olarak kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110