banner6

Çocukların ayakkabı ihtiyacı karşılanacak

banner37

Antik Mağusa Vakfı, “Her Çocuğa Bir Ayakkabı” sloganıyla ihtiyaçlı öğrenciler yararına yardım kampanyası düzenliyor

Çocukların ayakkabı ihtiyacı karşılanacak
banner99

Ahmet İLKTAÇ

Antik Mağusa Vakfı (AMV), “Halil Tölük” ayakkabı mağazasıyla “Her Çocuğa Bir Ayakkabı” sloganıyla ihtiyaçlı öğrenciler yararına yardım kampanyası düzenliyor.

14 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanyada, çocuklar aileleriyle birlikte Gazimağusa’nın Kaliland Bölgesi’nde faaliyet gösteren “Halil Tölük” isimli ayakkabı mağazasına aileleriyle birlikte giderek beğendikleri spor ayakkabısını alabilecekler.

Kampanya dâhilinde vatandaşların “Halil Tölük” ayakkabı mağazasına makbuz karşılığı 50 TL’lik bağış yapabilecekleri açıklandı.

Canaltay: Her çocuğa bir ayakkabı

Antik Mağusa Vakfı Başkanı Resmiye Canaltay, okulların açılmasıyla birlikte Antik Mağusa Vakfı olarak çocukları sevindirebilmek adına “Her Çocuğa Bir Ayakkabı” sloganıyla çalışma başlattıklarını söyledi.

Resmiye Canaltay, vakıf olarak geçmişte birçok sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerini ancak, bu kez bu kampanyayı “Halil Tölük” ayakkabı mağazasıyla birlikte düzenlediklerini kaydetti.

Yaptıkları kampanyaya göre çocukların aileleriyle birlikte “Halil Tölük” ayakkabı mağazasına giderek diledikleri spor ayakkabıyı alabileceklerini anlatan Canaltay, çocuk psikolojisinin gözeterek bu yöntemi belirlediklerini bildirdi.

Resmiye Canaltay, her şeyin devletten beklenmemesinin inancında olduklarını, vakıf olarak da toplum duyarlılığını bu tür kampanyalarla artırmayı amaçladıklarını ifade etti.

Vatandaşlarımızdan kampanyalarına destek vererek Gazimağusa’da Kaliland Bölgesi’nde faaliyet gösteren “Halil Tölük” ayakkabı mağazasına giderek makbuz karşılığı 50 TL bağışta bulunabileceklerini söyleyen Canaltay, elde edilecek gelirle de ihtiyaçlı çocukların önümüz kış günlerinde ayakkabı ihtiyacını giderebilmelerine destek olabileceklerini açıkladı.

Resmiye Canaltay, 14 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanyalarına, dileyen vatandaşların Antik Mağusa Vakfı’nın Facebook sayfasından kendileriyle irtibat kurabileceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 08:50
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104