Creditwest Bank’tan Türkiye’deki yangın afeti için 200.000 Tl bağış

banner37

Creditwest Bank’tan Türkiye’deki yangın afeti için 200.000 Tl bağış
banner8

Creditwest Bank, Türkiye’deki orman yangının yaralarının sarılması için 200.000 TL bağış yapılıyor.

KKTC Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlığı himayelerinde başlatılan kampanyaya ayrıca Creditwest Bank çalışanları da kendi aralarında bağış toplayarak  destek verecekler.

Yardım çağrısına ilk cevap veren  bankalar arasında yer alan Creditwest Bank, bağışını Başbakanlık aracılığı ile ihtiyaç bölgesine ulaştıracak.

ZAHEER: TÜRKİYE VE KUZEY KIBRIS TEK VÜCUTTUR, OLUŞAN BU YARAYA DUYARSIZ KALAMAYIZ

Orman yangınları ile Türkiye’nin geçirdiği bu zor dönemi üzüntü ile karşıladıklarını belirten Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer,‘Türkiye ve Kuzey Kıbrıs tek vücuttur, yangınlarla oluşan bu yaraya duyarsız kalamayız.’ diyerek müşterilerinin, çalışanlarınınverdiği güç ve sorumlulukla Kuzey Kıbrıs’ta başlatılan yardım kampanyasına ilk cevap veren bankalar arasında yer aldıklarınıbelirtti.

NUSRET ALTINBAŞ: TÜRKİYE’DE YAŞANAN YANGININ YARALARINI HEP BİRLİKTE SARACAĞIZ

Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, anavatan Türkiye’deki Orman yangınlarınında can kayıpları yaşandığını,  binlerce kişinin evini, aşını kaybettiğini, doğal yaşamda büyük kayıplar yaşandığını belirterek, şahsı ve Creditwest Bank ailesi olarak büyük bir üzüntü içinde olduğunu vurguladı.

Nuster Altınbaş, Kuzey Kıbrıs bankacılık sektöründe 27 yıldır hizmet veren ve son 6 yıldır en büyük özel sermayeli bankası olan Creditwest Bank’ın dün olduğu gibi bugün  ve yarın da her zor dönemde halkının yanında olduğunu ve duyarlı davranmaya devam edeceklerini belirtti.

SOFU ALTINBAŞ: KIVANÇTA VE TASADA HER ZAMAN BİRLİKTE OLDUĞUMUZ ANAVATAN TÜRKİYE’NİN ACISI DA BİZLERİN ACISIDI. HER TÜRLÜ KATKIYA HAZIRIZ”

banner134

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Türkiye’nin desteğini her zaman yanında hissetmiş ve bulmuş olan Kıbrıs Türk halkı, bu acı gününde Türkiye’nin yanında olacak, gereken dayanışmayı sağlayacaktır.’ diyerek Türkiye ile olan kopmaz bağın daha da güçlendiği bir dönemden geçtiğimizi ifade etti.

‘Yangından etkilenen tüm canlılar ve ormanlar için büyük üzüntü duyuyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.’ Diye ekledi.

Altınbaş Holding olarak  Türkiye’de, Kuzey Kıbrıs ve Dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteren tüm iştiraklerinin sektörde öncü olmanın yanı sıra sosyal sorumluluk alanında da fark yaratan çalışmaları olduğunu ifade eden Sofu Altınbaş, doğayı seven ve insanoğlunun doğayla bir bütün olduğunun bilincinde olduklarını ve  bugüne kadar Alpet Kıbrıs ve Creditwest Bank olarak Kuzey Kıbrıs’ta binlerce fidanı doğayla  buluşturduklarını ekledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75