banner6

Creditwest'liler yaz partisinde doyasıya eğlendi

banner37

Creditwest'liler yaz partisinde doyasıya eğlendi
banner151

Bankacılık sektöründe ilklerin öncüsü Creditwest Bank, çalışanlarının motivasyonunu ve şirket içi iletişimini artırmak için düzenlediği ve  pandemi nedeniyle iki yıldır yapılamayan, aktivitelerin en sevilenlerinden biri olan Yaz Partisini geçtiğimiz gün Escape Beach Club’ta gerçekleştirdi. İlgili geceye Genel Müdürlük, 13 şube, Creditwest Insurance ve Creditwest Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  çalışanlarından 200’e yakın  Creditwest’li  etkinlikte  kaynaşma fırsatı bularak doyasıya eğlendi.  Ayrıca Yaz Partisine bu yıl creditwest’te staj yapan 13 genç stajyer de katılma imkanı yakaladı.

Creditwest Yaz Partisi’nde Creditwest’in Enleri de ödüllerini aldı. Şirket içinde anketle belirlenen Creditwest En’leri 13 kategoriden oluşmaktaydı. En meraklı ödülünü Kezban Çeto, en fanatik ödülünü Necati Kocatürk, en yardımsever ödülünü İbrahim Kortaş, en güler yüzlü ödülünü Serap Dönmez, en müşteri odaklı ödülünü Serkan Kuzhan, en sosyal ödülünü Gamze Fuat, en centilmen ödülünü Doğan İnal, en süslü ödülünü Sıla Batıhanlı, en neşeli ödülünü Özdehan Mine Kaya, en bakımlı ödülünü Fatma Zorlu Çelebi, en şık erkek ödülünü Mehmet Sofular, en şık bayan ödülünü Hicran Kanat ve en karizmatik ödülünü de Mazher Zaheer aldı.

Creditwest Bank, bu yıl 10. kez sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği “Kendimi Denemek İstiyorum” ve “Software Genius” staj programını tamamlayan gençleri de etkinliğe dahil ederek Creditwest ailesi ile  kaynaşmalarına imkan sağladı.

Her geçen gün büyüyen ve ekibine yeni üyeler katan Creditwest Bank ailesi her yıl düzenledikleri Yaz   Partisinde eğlenerek takım ruhunu güçlendirme imkanı buldu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110