CTP’nin Girne Belediye Meclisi adayları hazır

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Girne İlçesi Yönetim Kurulu, dün gerçekleştirdiği toplantıda Girne Belediye Başkan adayı Birol Karaman’ın ekibinde yer alacak Girne Belediye Meclis Üyesi adaylarını belirledi. 

CTP’nin Girne Belediye Meclisi adayları hazır
  • 23 Mayıs 2018, Çarşamba 16:50

CTP’den verilen bilgiye göre, 8 kadın, 8 erkekten oluşan sıralama, kura çekimi ve cinsiyet eşitliği kotası gereği “fermuar sistemi” uygulanarak yapıldı.

Toplantıda ayrıca ekolojik projeler, trafiğin rahatlatılması, kanalizasyon ve altyapı sorunları, Girne çarşısının restorasyonu, kent estetiği, turizme katkı sağlayacak atılımlar, kent mimarisi ve belediyenin kurumsallaştırılması gibi konular ele alındı. 

Sıralama ve isimler şöyle:

“1-Pelin Aydın Kutluba (Müzisyen). 2- Haşim Yücel (İş İnsanı). 3- Ayşe Karalıgil (Emekli). 4- Sadi Erdendoğ (Özel Sektör). 5- Cemaliye Beysoylu (Akademisyen). 6- Muammer Uğursöz (Mimar). 7- Evren Bağlarbaşı (İş İnsanı). 8- Adnan Menderes Aktan (Emekli). 9- Hatice Aydın (KTEV Çalışanı). 10- Halit El Haj (Serbest Meslek). 11- Nelin Tunç (Mimar ve Turist Rehberi). 12- Ümit Aktül (Emekli). 13- Ayhan Erciyas (Yatırım Danışmanı). 14- Meriç Bahadi (Piyangocu). 15- Ferah Atış Karaismailoğlu (Mimar). 16- Ali Karapaşa(Turizmci).

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 1 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 2

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 4 4 0 0 6 12
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 3 1 0 9 10
3 BAF ÜLKÜ YURDU 4 3 0 1 6 9
4 GENÇLİK GÜCÜ TSK 4 2 2 0 6 8
5 CİHANGİR GSK 4 2 1 1 0 7
6 LEFKE TSK 4 1 3 0 3 6
7 GÖNYELİ SK 4 2 0 2 0 6
8 ÇETİNKAYA TSK 4 1 2 1 -1 5
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 4 1 2 1 -2 5
10 ESENTEPE KKSK 4 1 1 2 -5 4
11 GİRNE HALK EVİ 4 1 0 3 1 3
12 TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 1 0 3 -2 3
13 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 1 0 3 -3 3
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 0 3 1 -3 3
15 BİNATLI YSK 4 1 0 3 -6 3
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 4 0 1 3 -9 1
yukarı çık