Çukurova'da yangın, ilk müdahale Değirmenlik Belediyesi'nden

banner37

Çukurova'da yangın, ilk müdahale Değirmenlik Belediyesi'nden
banner90
banner99

Son zamanlarda sık sık yaşanan yangınlara bugün (06.07.2019) bir yenisi daha eklendi. 
Çukurova köy meydanından ağıllar bölgesine giderken, Muhtar Yusuf Sofu’nun evi yanında, elektrik kablolarının kopması sonucu meydana gelen yangın köylüleri korkuttu. Yangına ilk müdahale eden Değirmenlik Belediyesi oldu.

banner134
Yangının çıkmasını fark ederek hemen Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler’i arayan Çukurova Muhtarı Yusuf Sofu, belediye ekipleri gelene kadar Çukurova sakinlerinden Mehmet Taçoy, Değirmenlik Belediyesi Meclis Üyesi ve Çukurova sakini Hasan Kunt ve Çukurova halkı ile birlikte yangını söndürmeye çalıştı. 
Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler ve ekibinin anında yangın yerine gelmesiyle birlikte ise söndürme çalışmaları hızlıca tamamlandı ve İtfaiye gelene kadar yangın control altına alındı.
Başkan Ali Karavezirler, bugünkü yangında canla başla çalışan tüm Değirmenlik Belediyesi personeline, ayrıca, Çukurova Muhtarı Yusuf Sofu , Çukurova sakinlerinden Mehmet Taçoy, meclis üyesi Hasan Kunt ve tüm köylülere teşekkür etti…

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 16:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
recep muslu
recep muslu - 1 yıl Önce

kabrıstaki arazilerin bir kısmını yaktınız bir kısmına inşaat yaptınız.hersey problem girmenin içine ettiniz nasıl insancıldınız siz...

SIRADAKİ HABER

banner75