banner6

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Girne Amerikan Üniversitesi 2022-2023 Öğretim Yılı Açılış Töreni’ne katıldı

banner37

“Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrenciler üniversitede eğitim görmektedir, farklı kültürlerin bizim kültürümüzle birleşmesi, en büyük zenginliğimizdir”

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Girne Amerikan Üniversitesi 2022-2023 Öğretim Yılı Açılış Töreni’ne katıldı
banner99
Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Girne Amerikan Üniversitesi’nin Spectrum Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2022-2023 öğretim yılı açılış törenine katıldı.
Törendeki konuşmasında Türk ulusunun en büyük gücünün, güçlü bir aile yapısı olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Tatar, Girne Amerikan Üniversitesi’nin bir marka haline geldiğini belirtti.
Cumhurbaşkanı Tatar, öğrencilere seslenerek; “Siz KKTC’ye iyi bir eğitim almaya geldiniz” dedi. 
Sürekli eğitimin önemine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Tatar, pandemi döneminde de eğitimin internet üzerinden devam ettiğini belirterek dünyanın neresinde olunursa olunsun, Girne Amerikan Üniversitesi ile iletişimin sürdüğünü dile getirdi. İletişim imkânları ile öğrencilerin kendilerini geliştirebileceğini ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar, iyi bir eğitimin yanında dostluk, arkadaşlık ve iletişimin de önemli olduğunu söyledi. 
Cumhurbaşkanı Tatar, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilerin üniversitede eğitim gördüğünü ve farklı kültürlerin bizim kültürümüzle birleşmesinin, en büyük zenginliğimiz olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104