banner6

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu başkanı ve sporcularını kabul etti

banner37

“Sporcularımızın, özellikle Türkiye Cumhuriyeti milli takımında yer alması ve uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil etmesi, bizim için bir gurur kaynağıdır”

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu başkanı ve sporcularını kabul etti
banner99

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu Başkanı Fırat Deniz ve sporcularını kabul ederek görüştü.

Kabuldeki konuşmasında, Türkiye Cumhuriyeti’ndeki turnuvalarda büyük başarılar elde eden badminton sporcularına ve ayrıca geçtiğimiz aylarda Bulgaristan’da düzenlenen turnuvalarda altın madalya kazanan Nehir Deniz’i tebrik eden Cumhurbaşkanı Tatar, gençlerin en iyi imkânlarla bu sporu yapabilmesini temenni etti. 

Birtakım engellemelere rağmen yolumuza devam ettiğimizi belirten Cumhurbaşkanı Tatar, federasyon başkanı, antrenörler ile sporcuların dirayetli duruşunun önemine değindi.

Cumhurbaşkanı Tatar, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Sporcularımızın, özellikle Türkiye Cumhuriyeti milli takımında yer alması ve uluslararası müsabakalarda ülkemizi temsil etmesi, bizim için bir gurur kaynağıdır. Böyle başarılı sporcuların, gençlere örnek olmasını temenni ediyorum. Kıbrıs Türk gençliği, uluslararası müsabakalarda başarılı olup bayrağımızı en iyi şeklide temsil ediyor. Her zaman yanımızda olan Türkiye milli takım yöneticilerine de teşekkür ederim.”

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104