banner6

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Futbol Antrenörleri Derneği yeni yönetimini kabul etti

banner37

“Genç sporcuların yetiştirilmesi futbolun gelişmesi için çok önemlidir”

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Futbol Antrenörleri Derneği yeni yönetimini kabul etti
banner99

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Hasan Topaloğlu başkanlığındaki Kuzey Kıbrıs Futbol Antrenörleri Derneği yönetimini kabul ederek görüştü. 


Cumhurbaşkanı Ersin Tatar kabulde yaptığı konuşmada, yeni yönetime başarılar dileyerek Kıbrıs Türk futbolunun iyi bir yere gelebilmesi için çok değerli isimlerin uğraş verdiğini belirtti. Futbolun içerisinden gelen bir kişi olarak antrenörlerin hem kulüpleri yönlendirmeleri hem de altyapı çalışmaları ve genç sporcuların yetişmesi yönündeki çalışmalarının önemine işaret eden Cumhurbaşkanı Tatar, futbol konusunda Türkiye temaslarının ve Türkiye üzerinden uluslararası temasların devamının önemini vurguladı. 
Futbolun gelişmesi için altyapı çalışmaları, tesisleşme ve yetenekli genç sporcuların yetiştirilmesine dikkat çeken Cumhurbaşkanı Tatar, bu konularda kulüp yönetiminin yanı sıra antrenörlere büyük görev düştüğünü ifade etti. Cumhurbaşkanı Tatar, antrenörleri sürdürdükleri çalışmalar dolayısıyla kutlayarak başarılar diledi. 
Hasan Topaloğlu kabulde, Kuzey Kıbrıs Futbol Antrenörleri Derneği yönetimi olarak yürütülen çalışmalar hakkında Cumhurbaşkanı Tatar’a bilgi verdi.
 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104