banner6

Cumhurbaşkanı Tatar, Atatürk İlkokulu’nu ziyaret etti

banner37

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlaması nedeniyle bu sabah, Lefkoşa’da Atatürk İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Tatar, Atatürk İlkokulu’nu ziyaret etti
banner151

Cumhurbaşkanlığından verilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Tatar sınıfları gezerek öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, başarılı bir eğitim yılı temennisinde bulundu.

Öğrencilerin, öğretmenlerinin yardımlarıyla geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları için Türkçe, İngilizce, matematik ve sosyal bilimler derslerini iyi öğrenmeleri gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı Tatar, öğrencilerin topluma yararlı bireyler olarak yetişeceklerine inandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Tatar; “Gözlerinizdeki pırıltıyı görüyorum. Öğretmenlerinizin değerini biliniz. Hayatta başarılı olabilmek için iyi çalışınız. Ailenize yakışır bir şekilde kendinizi geliştirerek hayata hazırlanınız. Yeni eğitim yılının herkese hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklarımız bizim için çok önemlidir. Çocuklarımızın geleceği, ülkemizin geleceğidir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2022, 14:25
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110