Çürüyen çinkoya bastı, kafa üstü betona düştü

banner37

Gazimağusa Sanayi Bölgesi’ndeki bir işyerinin çinkolarının değişimi için fiyat belirlemek amacıyla dama çıkan 39 yaşındaki Mehmet Sait Olğaç, 5 metre yükseklikten beton zemine düşerek hayatını kaybetti

Çürüyen çinkoya bastı, kafa üstü betona düştü
banner90
banner8

KURTARILAMADI… Sabah saatlerinde, çürüyen çinkoya basarak dengesini kaybeden ve yaklaşık 5 metre yükseklikten kafa üstü beton zemine düşerek ağır yaralanan Mehmet Sait Olğaç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve saat 15.45 sıralarında hayatını kaybetti.

Sedef BOŞNAK

   Gazimağusa’da dün sabah saatlerinde meydana gelen iş kazası, 39 yaşındaki bir işçinin ölümüyle sonuçlandı.

   Dizayn Mermer isimli işletmede çalışma izniyle çalıştığı öğrenilen Mehmet Sait Olğaç’ın, dün sabahın erken saatlerinde Gazimağusa Sanayi Bölgesi’ndeki bir işyerinin damındaki çürüyen çinkolarının değişimi için fiyat belirlemek amacıyla dama çıktığı bilgisine ulaşıldı.

   İşyeri adına fiyat belirlemek için çıktığı damda ölçüm ve inceleme yaparken çürük çinkoya basan Olğaç, dengesini kaybederek yaklaşık 5 metre yükseklikten beton zemine kafa üstü düştü.

   Ağır yaralı olarak önce Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakıma alınan Olğaç, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve saat 15.45 sıralarında hayatını kaybetti.

   Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75