Daha çok kadın milletvekili ve muhtar olmalı

banner37

Tarihi Mağusa Suriçi’nin 24 yıldır muhtarı olan Nevin Fenercioğlu, 4 yıl daha dürüst ve özverili bir şekilde muhtarlık yapmak için aday olduğunu açıkladı:

Daha çok kadın milletvekili ve muhtar olmalı

Ahmet İLKTAÇ

Tarihi değerleriyle ünlü Mağusa Suriçi’nde kentin ilk kadın muhtarı olan ve 1994 yılından bu yana kesintisiz muhtarlık yapan Nevin Fenercioğlu, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde yeniden mahallesine muhtar adayı olacağını açıkladı.

24 yıllık muhtarlık hizmetinde dürüst ve özverili bir şekilde çalıştığını anlatan Nevin Fenercioğlu, ülkemizin daha çok kadın milletvekili ve muhtara ihtiyacı olduğunu söyledi.

Fenercioğlu: Mahalleme daha hizmet etmek istiyorum

Gazimağusa Suriçi Bağımsız Muhtar Adayı Nevin Fenercioğlu, 1994 yılında Gazimağusa’nın ilk kadın muhtarı olduğunu söyledi.

24 yıldır da kesintisiz muhtarlık yaptığını dile getiren Fenercioğlu, 6 seçim kazandığını, 3 dönem erkek adaylarla yarıştığını, 3 dönem de karşısına rakip çıkmadığı için muhtarlık görevini kesintisiz yürüttüğünü anlatarak, bu görevi severek yaptığını ifade etti.

Nevin Fenercioğlu, Suriçi’nde Mehmetali Görmüş Sokak üzerindeki ofisinde her gün sabah 08.00’den akşam 18.00’e kadar hizmet verdiğini kaydetti.

Nevin Fenercioğlu, 24 Haziran’da yapılacak yerel seçimlerde kesintisiz ve sürekli hizmet için yeniden aday olduğunu bildirdi.

Gazimağusa’ya ve mahallesine hizmet vermekten 24 yıldır vazgeçmediğini, asla da vazgeçmeyeceğini anlatan Fenercioğlu, dürüstlük ve özveri ile çalışmaya devam edeceğini aktardı.

Nevin Fenercioğlu, kadınların cesaretlerini artırması gerektiğine dikkat çekti. Meclisimizde daha çok kadın milletvekili olması gerektiğini belirten Fenercioğlu, dileğinin bu seçimlerde daha çok kadının muhtar olarak seçilebilmesi olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER