Dalgalar camları paramparça etti

banner37

Yedidalga’da fırtına yüzünden oluşan dalgalar, Heaven Surf House adlı işletmenin camlarını kırarak işletme sahibi Uğur Sayılır’ın yaralanmasına neden oldu

banner87
Dalgalar camları paramparça etti
banner99

Ahmet KARAGÖZLÜ

Lefke’ye bağlı Yedidalga köyünde önceki gece meydana gelen yoğun fırtına yüzünden oluşan dalgalar, Heaven Surf House adlı işletmenin camlarını kırdı.

Kırılan camlar, o sıralarda işletme içinde bulunan işyeri sahibi Uğur Sayılır’ın yaralanmasına neden oldu.

Sayılır, önce Cengiz Topel Hastanesi’ne ardından da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Sayılır, tedavisinin ardından taburcu edildi.

 

Sayılır: Mağdur oldum

KIBRIS’a konuşan Uğur Sayılır, işletmesinin önünde bulunan denize dalgakıran yapmak için belediye ve kaymakamlıktan defalara izin istediğini belirtti ancak yetkililerden olumlu bir cevap alamadığı için dalgakıran yapamadığını ifade etti.

Sayılır, fırtına yüzünden oluşan dalgaların camları kırmasından dolayı bileğinden yaralandığını, bu yüzden de iş yapamadığını belirterek mağdur olduğunu söyledi.

Yaşadığı olayın ardından belediye ve kaymakamlık yetkililerinin kendisiyle ilgilenmeye başladığını belirten Sayılır, “Yetkililer, olaydan sonra dalgakıran yapmama izin vereceklerine dair söz verdi. Keşke bu olay olmadan önce izin verselerdi de mağdur olmasaydım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108