banner6

DAÜ'de sendikaları birleştirmek için adım

banner37

DAÜ BİR-SEN, yetkili sendika seçilmesinin ardından DAÜ'de bulunan 3 örgütü birleştirmek için çağrı yaptı. DAÜ BİR-SEN çağrısı kapsamında sendikaları toplantıya davet etti. Açıklama şöyle:

DAÜ'de sendikaları birleştirmek için adım
banner99

Sevgili DAÜ BİR-SEN üyeleri,

banner134

Değerli Mesai Arkadaşlarımız,

9 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilen referandum sonucunda sendikamız DAÜ BİR-SEN önümüzdeki dönem için YETKİLİ SENDİKA olmuştur. Sendikamız Üniversitemizi daha ileriye taşımak, Üniversite içerisindeki huzur, birliktelik ve barışın devam etmesi yönünde üzerine düşen sorumluluk ve görevleri yerine getirecektir.

Şimdi önümüzde Üniversitemiz içerisinde birlik ve beraberliği sağlayacak bir başka önemli görev durmaktadır: Sendikalarımızı birleştirmek! Tüm DAÜ çalışanlarını tek bir sendika çatısı altında birleştirerek çok daha güçlü bir temsiliyet sağlamak. DAÜ’de çalışan herkesin birlik ve dayanışmasını sağlayarak kötü niyetli yöneticilerin bizleri birbirimize kırdırmasına olanak vermemek. İşte bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacak birleşme çalışmalarını başlatmak için, sendikamız bir kez daha insiyatif almış ve üç sendikanın katılacağı bir toplantı düzenlemiştir. 

Saygılarımızla,

DAÜ BİR-SEN

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104