banner6

Değer Yaratan Kadın Girişimciler Zirvesi

banner37

“Kadınların çeşitli platformlarda gösterdiği başarının devam ettirilmesi için her türlü desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz”

Değer Yaratan Kadın Girişimciler Zirvesi
banner99

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Girne Belediyesi ve Kıbrıs Türk Girişimci Kadınlar Derneği (GİKAD) ile “Kız Kardeşim Projesi” iş birliği çerçevesinde Girne’deki Bandabulya’da düzenlenen, “Değer Yaratan Kadın Girişimciler” zirvesine katıldı. 
 
Etkinlikteki konuşmasında GİKAD başkan ve üyelerini, Kıbrıs Türk kadınının cesaretlendirilmesi ve üretime katkı koyması adına yapılan projelerden dolayı tebrik eden Cumhurbaşkanı Tatar, kadınların iş hayatına kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Cumhurbaşkanı Tatar, tarih boyunca kadınların verdiği mücadelenin önemine değinip Dr. Fazıl Küçük’ün eşi Süheyla Küçük’ü anarak verdiği hizmetlerin toplum için büyük önem taşıdığını kaydetti.


 

Kadınların çeşitli platformlarda gösterdiği başarının devam ettirilmesi için her türlü desteği verdiğini ve vermeye devam edeceğini dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar, zirvenin başarılı geçmesini temenni etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104