Dehşet saçtı

banner37

Yedidalga’da komşular arasında çıkan tartışmada E.A. tasarrufunda bulunan av tüfeğiyle ateş açtı; komşusunun vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanmasına neden oldu

Dehşet saçtı
banner8

Güren TİLKİ

KOMŞUSUNU VURDU… Zanlı E.A. (E-60) dün akşam saat 22.30’da Şehit Salih Hüseyin Sokak üzerinde komşularıyla tartıştığı gerekçesiyle tasarrufunda bulundurduğu av tüfeğiyle ateş açtı. Silahlı saldırı sonucunda Naci Tekin (E-63) sol gözü ile vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Tekin, sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralının gazetemizin baskıya hazırlandığı saatlerde ameliyata alındığı öğrenildi.

ZANLININ BUGÜN MAHKEMEYE ÇIKARILMASI BEKLENİYOR… İhbar üzerine Lefke ve Güzelyurt polisleri, olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Polis, çok sayıda emareye de el koydu. Olay Yeri İnceleme uzmanı da detaylı inceleme yaptı. Silahlı saldırının komşular arasında çıkan tartışmadan dolayı yaşandığı iddia edildi. Polis, olay yerinden kaçan zanlıyı yakalamak için teyakkuza geçerek zanlıyı kısa sürede yakalandı. Zanlının bugün “Adam öldürmeye teşebbüs” suçlamasıyla Güzelyurt’ta oturum yapan Lefke Kaza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.

Yedidalga’da, Şehit Salih Hüseyin Sokak üzerinde komşular arasında çıkan tartışmada av tüfeğiyle ateş açılması sonucunda bir kişi yaralandı.

Silahlı saldırganın E.A. (E-60) olduğu belirlendi. Silahlı saldırı sonucunda Naci Tekin (E-63) sol gözü ile vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.

Av tüfeğiyle yaralanan Naci Tekin, sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından önce Cengiz Topel Hastanesi’ne, daha sonra da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Tekin’in sol gözü ile vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı ve gazetemizin baskıya hazırlandığı saatlerde ameliyata alındığı öğrenildi.

Zanlı olay yerinden kaçtı, polis yakaladı

Edinilen bilgiye göre olay, dün akşam saat 22.30’da meydana geldi.

Zanlı E.A., komşusuyla tartıştıktan sonra tasarrufunda bulundurduğu av tüfeğiyle ateş açtı. Olay yerinden kaçan zanlı polis tarafından kısa sürede yakalandı.

Silahlı saldırı sonucunda Naci Tekin yaralandı.

İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi.

banner134
Av tüfeğiyle yaralanan Naci Tekin, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne tedavi altına alındı.

Lefke ve Güzelyurt polisleri olay yerine giderek incelemelerde bulundu.

Polis, olayda kullanılan av tüfeği ile boş fişek kovanlarını emare olarak aldı.

Olay Yeri İnceleme uzmanı da bölgede detaylı incelemelerde bulundu.

Zanlının mahkemeye çıkarılması bekleniyor

Polis, olay yerinden kaçan zanlıyı yakalamak için teyakkuza geçti.

Polisin üstün gayretiyle zanlı kısa sürede yakalandı.

Zanlı E.A.’nın bugün “Adam öldürmeye teşebbüs” suçlamasıyla Güzelyurt’ta oturum yapan Lefke Kaza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 1 ay Önce

Insanlara neler oluyor boyleeee !!!! Bizim ülkemizde boyle seyler olmazdi!!!

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75