Denktaş: Doğru ve güzel olan gidişi görmezlikten gelmemek gerek

banner37

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş 2. Ekonomik Programı Gözden Geçirme Toplantıları’nın kapanış oturumunda yaptığı konuşmasında, yaklaşık 5 gündür devam eden değerlendirme toplantıları sonunda bir rapor ortaya çıkacağını belirtti.

Denktaş: Doğru ve güzel olan gidişi görmezlikten gelmemek gerek
banner90
banner8

Görüştüğü bürokratlarda müthiş bir motivasyon gözlemlediğini kaydeden Denktaş, “Belli ki ekip iyi çalışmış. Önümüzdeki kısa dönemde hem programda olan, hem de ortaya çıkacak sorunların hakkından geleceklerine inanıyorum” dedi. Denktaş, Türkiye’den gelen bürokratlara da katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kısır tartışmalarla halkı olumsuzluğa sürüklemeye gerek olmadığını kaydeden Denktaş, eleştirmenin demokrasinin gereği olduğunu ancak siyaseten farklı görüşte olunsa da atılan adım halkın menfaatine ise doğru aktarmanın basının görevi olması gerektiğini belirtti.

banner134
Denktaş, 85 milyonluk Türkiye’nin himayesinde her geçen gün çok daha iyiye gidildiğine işaret ederek, doğru ve güzel olan gidişi görmezlikten gelmemek gerektiğini söyledi.

Akdağ göreve başladıktan sonra çok hızlı bir tempoya girildiğini belirten Denktaş, “Bu çok sık gidiş gelişler hem bizim tanınmamız açısından hem de bürokratlarımızın motivasyonu açısından çok önemli” dedi.

Denktaş, konuşmasını “Seçim siyasilerin işi; yapılacak işler var, onlar da siz bürokratların işi” sözleriyle tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75