Denktaş: İhraç kararını Bakanlar Kurulu almadı

banner37

Başbakan Yardımcısı Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Modacı Barbaros Şansal’ın ihraç  kararını Bakanlar Kurulunun almadığını, olayı kendisinin de televizyondan öğrendiğini ve konuyla ilgili bilgi istediği zaman uyuşturucu meselesi yüzünden olduğu bilgisi aldığını söyledi.

banner87
Denktaş: İhraç kararını Bakanlar Kurulu almadı
banner90
banner8

Sınır dışı olayıyla ilgili kendisinin bugün Bakanlar Kurulundan bilgi isteyeceğini dile getiren Denktaş, herhangi birinin, herhangi bir nedenle böyle bir saldırıya maruz kalmasını doğru bulmadığını dile getirdi.

Olayı kendisinin de televizyondan öğrendiğini söyleyen Denktaş, konuyla ilgili bilgi istediği zaman konunun uyuşturucu meselesi yüzünden olduğu bilgisi aldığını kaydetti.

Kendisinin sosyal medyada en çok saldırılan kişilerden olduğunu, kimseye aksi bir davranışta bulunmadığını kaydeden Denktaş ne olursa olsun birine saldırılmasını doğru bulmayacağını dile getirdi.

“İhraç kararını Bakanlar Kurulu almadı… Bugün toplantıda bilgi isteyeceğim”

Denktaş, ihraç kararını Bakanlar Kurulunun almadığını, Bakanlar Kurulunun ihraç kararlarını kaldırma yetkisinin olduğunu dile getirdi.

Kendisine ilgili bakanın nerede olduğu sorusunun yönetilmesi üzerine, burada hükümeti temsilen muhalefete saygısı gereği bulunduğunu ve cevap verdiğini dile getirdi.

Sınır dışı olayıyla ilgili kendisinin bugün Bakanlar Kurulundan bilgi isteyeceğini dile getiren Denktaş, herhangi birinin,  herhangi bir nedenle böyle bir saldırıya maruz kalmasını doğru bulmadığını dile getirdi.

Eylem yapmak herkesin hakkı diyen Denktaş, söylem ne olursa olsun polisin eylemcileri koruması gerektiğini dile getirdi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75