Denktaş:Bu ülkenin iradesi gittikçe erozyona uğruyor

banner37

Denktaş:Bu ülkenin iradesi gittikçe erozyona uğruyor
banner99

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Serdar Denktaş açıklama yaptı. Denktaş, “Elbette önümüzdeki bir iki gün içerisinde çok kapsamlı bir değerlendirme yapıp seçim sonuçları ile ilgili fikirlerimi halkımla paylaşacağım” diye konuştu.

banner134
Denktaş, “Kimin ne kadar oy aldığından çok daha önemli olan şey, bu ülkenin iradesinin gittikçe erozyona uğramasıdır” ifadelerini kullandı. Açıklaması şöyle: “Bir seçimi daha geride bıraktık. Aldığım oydan elbette memnun değilim. Ancak üzerinde durmamız gereken ve benim de önümüzdeki günlerde üzerinde kafa yoracağım konu, ülkemiz insanın yarısının sandığa gitmediği gerçeğidir.

Kimin ne kadar oy aldığından çok daha önemli olan şey, bu ülkenin iradesinin gittikçe erozyona uğramasıdır.Ben öncelikle aileme, sonra da benimle birlikte canla başla çalışan ekibime ve mesajlarımın kitlelere ulaşmasını sağlayan basın mensuplarına teşekkür ederim.Elbette önümüzdeki bir iki gün içerisinde çok kapsamlı bir değerlendirme yapıp seçim sonuçları ile ilgili fikirlerimi halkımla paylaşacağım.Hoşça kalın. Şimdilik.
        
        
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Kalp
Alper Kalp - 2 hafta Önce

Serdar, sana bir abi tavsiyesi, "bu işde ben artık yokum de ve rahatına bak." Aldığın oy sayısı da zaten ne yapman gerektiğini açıkça belirtiyor. Bu günden sonra yapacağın en doğru hareket -az da olsa- sana verilen oyları Ersin Tatara yönelt.

Süleyman İslamoğlu
Süleyman İslamoğlu - 2 hafta Önce

Ülkesinin geleceği için duyarlı olmayan, sandığa gidip oy kullanamayacak kadar tembel bir toplum bu bayrağı haketmiyor.

SIRADAKİ HABER

banner75