banner6

Deprem nedeniyle Meclisi Genel Kurulu haftaya ertelendi

banner37

Türkiye'de meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu, bugün ve yarın yapacağı birleşimleri haftaya erteledi.

Deprem nedeniyle Meclisi Genel Kurulu haftaya ertelendi
banner150

banner150

banner99

Sabah saat 4.17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı birçok kentte hissedildi. Depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'ı da sarstı.

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu’nun bugün ve yarınki birleşimleri Türkiye’de meydana gelen deprem nedeniyle önümüzdeki haftaya ertelendiği açıklandı.

Cumhuriyet Meclisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada,  “Türkiye Cumhuriyeti’nde meydana gelen deprem nedeniyle Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu’nun bugün (6 Şubat Pazartesi) ve yarın (7 Şubat Salı) yapılacak olan birleşimleri, Meclis’imizde bulunan siyasi partiler ve siyasal parti grupları arası varılan mutabakat ile önümüzdeki haftaya ertelenmiştir. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerken, ana vatandaki kardeşlerimize ve Türk Milleti’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104