Devlet Hastanesi'nde hastanın zerre kadar değeri yok!

banner37

banner87
Devlet Hastanesi'nde hastanın zerre kadar değeri yok!
banner99

Dün Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Hastanesi acil servisinde meydana gelen olayda hastanelerimizin ne durumda olduğunu ve insana ne kadar değer verildiği bir kez daha gözler önüne serdi.

8 aylık bebeğinin yüksek ateş rahatsızlığı nedeni ile saat 19:30 sıralarında acil servise giden vatandaşımız, hastanenin acil servisine girdiği zaman yaşlı bir kişinin alkollü ve altına kaçırmış olarak acil serviste oturmuş beklemekte olduğunu gördüğünü dile getirdi.

Altına pislemiş yaşlı adamın yanında ailesinden kimsenin olmadığını belirten vatandaşımız hastanedeki güvenlik çalışanlarından yardım isteyerek iki büklüm ve üzerine pislemiş yaşlı adamın kaldırılıp en azından düzgün bir şekilde yatırılması için yardım istediğini ancak güvenlik çalışanlarının daha önce uğraştık yatıramadık dediklerini söyledi.

8 aylık bebeğinin yüksek ateş rahatsızlığı nedeni ile 19:30 sıralarında Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nin acil servisine giden vatandaşımız, çocuğunun 3 saat sonra taburcu edilmesinin ardından 22:45’te acil servisten çıkarken aynı yaşlı adamın halen aynı şekilde altına kaçırmış olmasından dolayı üzeri batmış bir şekilde orada o vaziyette tutulduğunu gördğünü belirtti.

Bunun üzerine isyan ederek hastane çalışanlarına ve güvenlik görevlilerine yaşlı adamın düzgün bir şekilde kaldırılması için yardım istediğini dile getiren vatandaşımız ‘’eğer iğreniyorsanız ben kaldırayım bu yaşlı adam, bu insanlık değil, burası bir hastane ve bu yaşlı adam saatlerdir bu şekilde bırakıldı. Bu nasıl bir durumdur’’ şeklinde hastane çalışanları ve güvenlik görevlilerine sitemde bulunduğu sırada, güvenlik görevlisi kadın çalışanın ‘istiyorsan sen kaldır’ dediğini dile getirdi.

Kimsenin yaşlı adama yardımcı olmak için kılını kıpırdatmadığını söyleyen vatandaşımız, kendisinin ameliyatlı olmasından dolayı yaşlı adamı tek başına kaldıramadığını dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selma Yükselay
Selma Yükselay - 4 ay Önce

İşte bizim ayıbımız yaşlılara verdigimiz deger

Aslı
Aslı - 4 ay Önce

Allah kimsesini düşürmesin bunlar ellerine .

Kıbrıslı
Kıbrıslı - 4 ay Önce

O kadar içmeseydi içecek sarhoş olacak hemşirelerda hastsları bırakıp sarhoşlara bakacak yok öyle yağma madem acıdı temizleyeydi kendi

Nalbantoğlu icler acisi her zaman
Nalbantoğlu icler acisi her zaman - 4 ay Önce

Bilinen gerçek

Cengiz
Cengiz - 4 ay Önce

Bu duzen coktu hala daha yurutmeye calisirlar kimseye is yaptiraman herkes torpili.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner108