banner6

Doğukan hayati tehlikeyi atlattı

banner37

Girne-Değirmenli dağ yolunda 29 Kasım’da meydana gelen ve 3 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında yaralananların tedavisini sürüyor.Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı, yoğun bakımda olan Doğukan Hüryaşar’ın hayati tehlikeyi atlattığını ve servise alınacak duruma geldiğini açıkladı.

Doğukan hayati tehlikeyi atlattı
banner151

Kıbrıs TV'ye konuşan Dizdarlı, aynı otobüste yaşamını yitiren arkadaşlarının vefatının Doğukan Hüryaşar’a Psikiyatrist tarafından bugün haber verileceğini de belirtti.

Sağlık durumu iyi

Başhekim Dizdarlı, ayrıca, Doğkan Hüryaşar’ın sağlık durumunun iyi olduğunu, bugün cep telefonunu eline aldığını ancak arkadaşlarının vefatını sosyal medyadan öğrenmemesi için bir süre internete bağlanmasına izin verilmediğini söyledi.

Dr. Bülent Dizdarlı, tedbir amacıyla bir gün daha yoğun bakımda tutulacak olan Doğukan Hüryaşar’ın yarın servise alınacağını söyledi.

Kaza sonrasında hastanede tedavi altına alınan 8 kişiden 4’ünün taburcu edildiğini belirten Dr. Bülent Dizdarlı, geriye kalan 4 yaralının da yılbaşına kadar taburcu edileceğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2016, 12:18
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110