Dökmen: Bu zor günlerde üzerimize düşeni yapmaya hazırız

banner37

Dökmen: Bu zor günlerde üzerimize düşeni yapmaya hazırız
banner90
banner99

Baf Türk Birliği yönetim kurulu adına Başkan Cenk Dökmen yaptığı açıklamada ‘’bu zor günlerde üzerimize düşeni yapmaya hazırız’’ dedi.

banner134
Bütün dünya ile birlikte ülkemiz de çok zor günlerden geçiyoruz. Böylesi günlerde toplum olarak birlik olmanın tam zamanıdır. Ancak ne acıdır ki ülkemizi yöneten kişilerin güçlerini,birikimlerini halkımızın sağlığı için, ülkemizin geleceği için birleştiremiyorlar. Bunu görüyor ve üzülüyoruz.

Baf Türk Birliği ülkemizde kurulan en eski birlik ve derneklerden biridir, ülkemizin kötü günlerinde gelecekle ilgili önemli kararlar Baf Türk Birliği lokalinde alınmıştır. Dolaysıyla bugünleri birlik beraberlik içerisinde, zararsız ziyansız geçirmek için yöneticilerimizi birlikte hareket etmeye davet eder ve üzerimize düşeni yapmaya bugünde hazır olduğumuzu bildiririm. Yinede geleceğe dair umutlu olmamın sebebi; olumsuz koşullara aldırış etmeyip ülkemize katkı yapan başta sayın Halil Falyalı ve Mete Özmerter'e ve ellerinden geldiğince katkı yapan diğer işadamlarımıza tüm halkımız adına teşekkür ederim.

Ayrıca bıkmadan,usanmadan çalışan doktorlarımız, hemşirelerimiz, diğer sağlık çalışanlarımız, belediye çalışanlarımız, basın mensuplarımız, polislerimiz, bankalarda, marketlerde, fırınlarda çalışan insanlarımız bu umutlu bakışın sebebidir. Hepinize sonsuz teşekkürler. #EVDEKAL. #GÜZELGUNLERYAKINDIR.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75