banner6

DP 25 yaşında

banner37

Demokrat Parti, “Biz birlikte güçlüyüz - Tam 25 yıldır söylediğimiz gibi” sloganıyla 25’inci kuruluş yıldönümünü kutlayacak. 25 Ekim Çarşamba akşamı gerçekleştirilecek kutlama etkinliği, Lefkoşa’daki Elysium Park’ta saat 19.00’da yer alacak. 

DP 25 yaşında
banner99

DP Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş yaptığı yazılı açıklamada, tüm halkı ve kuruluşundan bugüne partiye emeği geçen herkesi kuruluş resepsiyonuna davet etti.

DP Genel Başkanı Denktaş, çeyrek asırdır KKTC halkına hizmet veren ve bundan sonra da aynı inançla hizmette kararlı olan partinin 25 yılı geride bıraktığını hatırlattı.

Önümüzdeki yıl başında yapılması beklenen genel seçimlerde DP’nin sandıktan bir kez daha başarıyla çıkacağından emin olduğunu vurgulayan Denktaş, DP’nin bugünlere gelmesinde katkısı olan tüm parti yöneticileri, üyeleri ve sempatizanlarına teşekkür etti. 

Denktaş, “25’inci yılımızı coşkuyla kutlamak, birlikte güçlü olduğumuzu, 25 yıldır söylediğimiz gibi bir kez daha söylemek için 25 Ekim Çarşamba akşamı bir araya geliyoruz. Halkımızı ve partililerimizi, bu özel gecemizde aramızda görmek isteriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104