DP Güzelyurt İlçe Kadın Örgütü gül dağıttı

banner37

Demokrat Parti (DP) Güzelyurt İlçe Kadın Örgütü’nden bir heyet,  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Kalyoncu Dış Ticaret Şti. LTD’yi ziyaret etti ve emekçi kadınlara gül dağıttı.

DP Güzelyurt İlçe Kadın Örgütü gül dağıttı
banner90

DP’den yapılan açıklamaya göre, DP Güzelyurt İlçe Kadın Örgütü Başkanı Benal Ilık, ziyarette yaptığı konuşmada, günün önemine işaret etti ve Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

Emekçi kadınlara, refah, huzur ve sağlık içinde yaşayacakları yarınlar dileyen Ilık, DP Kadın Örgütü olarak her zaman emekçi kadınların yanında olduklarını ifade etti.

banner9
Alasya: Kadının olduğu her yerde her şey farklı olur

Ziyarete katılan DP Güzelyurt İlçe Başkanı Ahmet Alasya ise, her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve nezaketi temsil eden kadınların, huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatı olduğuna vurgu yaparak, kadının olduğu yerde her şeyin daha farklı olduğunu çok iyi bildiklerini kaydetti.

Kadınlar için önemli olan günün, yılın bir günü ile sınırlı kalmamasını dileyen Alasya, sadece işte değil evde de ciddi emekler veren emekçi kadınların gününü kutladığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108