Dr. Fazıl Küçük Hareketi Başkanı yeniden Çaluda

 Dr. Fazıl Küçük Hareketi Başkanlığına yeniden Mustafa Çaluda seçildi.

 Dr. Fazıl Küçük Hareketi Başkanı yeniden Çaluda
  • 05 Ağustos 2018, Pazar 11:46

Lefkoşa AKM’de dün saat 17.00’de Dr. Fazıl Küçük Hareketi II. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Hareket başkanlığından yapılan açıklamaya göre, genel kurula Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Zorlu Töre ile UBP Milletvekilleri Ersin Tatar ve Aytaç Çaluda’nın yanı sıra bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek üyeleri de katıldı. 

Açılışında Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre konuşma yaptığı genel kurulda dernekler yasası gereği iki yıllığına seçilen Genel Yönetim Kurulu, Genel Denetleme Kurulu ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri belirlendi.

Genel Yönetim Kurulu, şu isimlerden oluştu:

“Mustafa Çaluda (başkan), Banu Çalışkanlar (genel sekreter), Türkmen Töre (genel sayman), Fatih Osman Dikişçi (başkan yardımcısı), Mehmet Küçükalkan, Yusuf Davutoğlu, Ergün Kıbcak, Hakan Kurtlu, Özdemir Özerem, Yağmur Aydındağ, Görkem Önem, Ömür Ekendal"

Genel Denetleme Kurulu ise Rıza Gül,  Ahmet Sonat, Seran Yenen, Doğukan Arıkan ve Fuat Ayrancıoğlu; Yüksek Disiplin Kurulu ise Gökhan Güler, Jale Kuset, Yazman, Derviş Bayraktar, Orhan Sönmezer ve Reşat Eşan’dan oluşuyor.

Beğendim 0 Muhteşem 1 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 13 10 2 1 22 32
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 13 10 2 1 17 32
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 13 8 0 5 11 24
4 BAF ÜLKÜ YURDU 13 6 3 4 11 21
5 ÇETİNKAYA TSK 13 6 3 4 1 21
6 CİHANGİR GSK 13 6 3 4 -1 21
7 TÜRK OCAĞI LİMASOL 13 6 2 5 7 20
8 GÖNYELİ SK 13 6 2 5 4 20
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 13 6 2 5 -3 20
10 LEFKE TSK 13 5 4 4 0 19
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 13 3 4 6 -6 13
12 BİNATLI YSK 13 4 1 8 -9 13
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 13 2 7 4 -12 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 13 1 5 7 -16 8
15 GİRNE HALK EVİ 13 2 1 10 -10 7
16 ESENTEPE KKSK 13 2 1 10 -16 7
yukarı çık