banner6

Duygu Komsuoğlu: "Başkanımız Ali Koç 30 Mart’ta Kıbrıs’ta"

banner37

Duygu Komsuoğlu: "Başkanımız Ali Koç 30 Mart’ta Kıbrıs’ta"
banner150 banner151 banner143

KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’nin  (KKTCFBİDER) 1.kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenecek olan baloya Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve kulüp yönetim kurulu üyeleri KKTC’ye geliyor.

Bugün Kıbrıs Tv’de Orhan İsmailoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Orta Sayfa” programına KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği  (KKTCFBİDER) Başkanı Duygu Komsuoğlu Genel Sekreter Burçin Aliusta ve Dernek üyesi Akademisyen Ece Apan konuk oldu. 

İlk kez Orta Sayfa programında açıklama yapan Dernek Başkanı Duygu Komsuoğlu “30 Mart Çarşamba günü gelecek olan heyet, gerçekleştirecekleri nezaket ziyaretlerinin ardından aynı günün akşamı derneğin Merit Park oteldeki balosuna katılacak. Başkanımız Ali Koç’a yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra kulüp idarecileri de refakat edecek. 30 Mart Sabahı kendisine ait uçakla adaya gelecek olan Ali Koç resmi temaslar yapacak. Öğleden sonra ise YDÜ ‘de Atatürk Kültür Merkezi Kongre Salonunda düzenlenecek “Gelecek Fenerbahçe” paneline katılacak. Akşam ise Merit Park Otel’de düzenlenecek birinci yıl balomuzda yer alacak dedi 

Komsuoğlu “ Yapacağımız çok işler var. Bu yüzden ekibimizle birlikte çok iyi çalışıyoruz. Çok yakında yeni projelerimizde olacak “ dedi  

Genel Sekreter Burçin Aliusta “ 30 Mart’ta gerçekleştireceğimiz baloya tüm Fenerbahçeliler davetlidir. Geceye katılmak isteyenler derneğimize başvuru yapabilirler “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2022, 17:44
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110