Ehliyet basım hataları isyan ettirdi

banner37

Eğri kesilmiş, yazıları çerçeveden çıkmış ve kalitesiz ehliyetler vatandaşları çileden çıkardı

Ehliyet basım hataları isyan ettirdi
banner90
banner99

Ehliyet yenilemek için 2,5 ay bekleyen bir vatandaş, günün sonunda eğri kesilmiş ve yazıları çerçeveden çıkmış, bir ehliyetle karşı karşıya kaldı.

Yaşananlara tepki gösteren vatandaş, “Yol yoksa seyrüsefer da yok “adlı sosyal medya grubundan paylaştığı fotoğrafla “verdiğimiz paraların karşılığını istiyoruz” diyerek isyan etti.

Aynı vatandaş, “Kendileri bunu vermekten utanmamış belli ki ama ben taşımaktan utanıyorum” diye isyan etti.

banner134
Vatandaşın yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi,

“Evet. 2.5 aydır beklediğim yeni ehliyetim. Üstelik bu ikinci basım. İlki yanlış basılmıştı yenisini bekledim sonuç bu. Dünyanın parasını veriyoruz karşılığında aldığımız hizmet. Buradan seslenmek istiyorum özel bir göz hastanesinde çalışıyorum bunu basan kişiyi ve imzalayan yetkiliyi ücretsiz göz muayenesine davet ediyorum. Kendileri bunu vermekten utanmamış belli ki ama ben taşımaktan utanıyorum” diye isyan etti.

Birçok ehliyette aynı sorun var

Bu arada, KIBRIS’a ulaşan bazı vatandaşlar, ehliyetlerinin aynı durumda olduğunu belirterek “ bu nasıl bir iş. Verdiğimiz paranın karşılığı bu olmamalı. Gelişigüzel bir şekilde hazırlanmış.  Böyle sorumsuzluk olmaz” diye konuşarak tepkilerini ortaya koydu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75