banner6

Elektrik direkleri ve telleri bakımsız

banner37

Değirmenlik, Esentepe ve Haspolat’ta eğri direkler, direklerden neredeyse yere uzanan, sarkmış telefon ve elektrik telleri vatandaşın tepkisine yol açtı

Elektrik direkleri  ve telleri bakımsız
banner8

Eniz ORAKCIOĞLU

Ülkemizde görmeye alışkın olduğumuz manzaralardan birkaçı objektiflere yansıdı. Değirmenlik köyü, Esentepe köyü ve Haspolat köyünde eğri direkler, direklerden neredeyse yere uzanan, sarkmış telefon ve elektrik telleri vatandaşın tepkisine yol açtı.

   Vatandaşlar, yol kenarında eğrilmiş elektrik direklerinin ve sarkmış tellerin tehlike yarattığını söyleyerek, yetkililerden önlem istedi.

Değirmenlik’teki eğri direkler korku saçıyor

 Değirmenlik köyünde yol kenarında bulunan eğri direkler köy halkına korku saçıyor. Değirmenlik sakinleri, eğri direklerin her an yoldan geçen bir aracın veya yayanın üzerine devrilebileceğini söyleyerek, can kaybı olmadan tedbir çağrısında bulundu.

Kablolar neredeyse yere değiyor

  Esentepe köyünde yaşayan vatandaşlar ise zaman içinde bakımları yapılmayan ve rüzgâr nedeni ile sarkan kabloların endişe verici olduğunu vurguladı.

banner134

   Esentepe köyünde objektiflere yansıyan görüntünün bir benzeri de Haspolat Köyü’nde karşımıza çıktı. Orada da dere yatağının üzerinden geçen kablolar aşağıya doğru esnemiş, direk ise eğrilmiş durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88