En acı veda!

banner37

Lefkoşa-Mağusa anayolu Korkuteli yakınlarında meydana gelen korkunç kazada yaşamını yitiren 22 yaşındaki Gazimağusalı genç Günay Öztürkler, feryatlar ve gözyaşları arasında toprağa verildi

banner87
En acı veda!
banner90
banner99

DAYANILMAZ ACI… Cenaze töreninde Günay’ın annesi, babası, kardeşi, teyzesi ve tüm sevenleri, O’na hayatlarının en acı vedasını etti; ayakta durmakta zorlandı. Acı vedada yüreği yanan Günay’ın yakınlarının akan gözyaşları, törene katılan çok sayıda kişinin canını yaktı. Günay’ın anne yarısı teyzesi, yaşadığı büyük acıya dayanamadı. Fenalaşan teyze, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı

Sedef BOŞNAK

Ülkemizde güvenlikten yoksun yollarda, bir anlık dikkatsizlik ve aşırı sürat sonucu meydana gelen ölümlü trafik kazaları can yakıyor, yürek parçalıyor.

Önceki gece trafiğe kurban giden 22 yaşındaki Gazimağusalı genç Günay Öztürkler, dün feryatlar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze töreninde Günay’ın annesi, babası, kardeşi, teyzesi ve tüm sevenleri, O’na hayatlarının en acı vedasını etti; ayakta durmakta zorlandı.

Acı vedada yüreği yanan Günay’ın yakınlarının akan gözyaşları, törene katılan çok sayıda kişinin canını yaktı.

Günay’ın anne yarısı teyzesi, yaşadığı büyük acıya dayanamadı. Fenalaşan teyze, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı.

Araç, radardan sonra yoldan çıktı

İçerisinde 3 arkadaşının da bulunduğu aracın kontrolünü kaybeden genç, Lefkoşa-Mağusa anayolu, Korkuteli yakınlarında, saat 23.55’te, sürat ve dikkatsizlik sonucu meydana gelen kazada can verdi.

Günay’ın yönetimindeki araç, Korkuteli Kavşağı’ndaki sabit radarı hemen geçtikten sonra kontrolden çıktı ve gidiş istikametine göre yolun solundan çıkarak demir bariyerinin başlangıç kısmına, aracın sağ ön köşesi ile çarpmasına müteakip toprak alan içine savrulup iki takla attıktan sonra dere yatağı içerisinde tavanı üzerinde durdu.

Günay ve arkadaşlarının yardımına Korkuteli’nde yaşayan vatandaşlar koştu. Ne yazık ki suda sırıl sıklam olan Günay, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Kazadan haberdar olan polis, itfaiye ve sağlık ekipleri kaza yerine koştu; araçtan yaralı vaziyette çıkan 3 genç hastaneye sevk edildi.

Gençlerin sağlık durumunun iyi olup taburcu edildiği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108