banner6

En iyiler belirlendi

banner37

En iyiler belirlendi
banner151 banner143

   Her yıl geleneksel olarak yapılan tören bu yıl 15 Haziran'da La Nouba da gerçekleşen ödül töreni ülkemizde en çok ilgi gören ödül töreniyle sahiplerini buldu.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür, Çevre ve Gençlik Bakanı Fikri Ataoğlu’nun yanı sıra çok sayıda iş insanı, sanatçı, gazeteci, yerli ve yabancı konuklar katıldı.

   Kıbrıs TV ekranlarında yayımlanan Orta Sayfa programı bu yılda en iyi magazin program olarak ödüle laik görülürken ödülü programın yapımcısı ve sunucusu Orhan İsmailoğlu Programın yönetmeni Derya Korkmaz ile birlikte aldı. 

Ana sponsorluğunu Sun Valley’in üstlendiği gecenin platinium sponsorları ise  Ms.Tery, Kont Valantine, Alphatempa,Artelab,Coinalsat , Mac Cosmetic, Avon , Fitness By Lal gibi firmaların yaptı  En Moda dergisi, 2012 yılında Özer Akkeleş tarafından kurulmuştur.

Dergi kurulduğu günden itibaren yaptığı organizasyonlar ve ödül törenleri ile meşur. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen En Moda Uluslararası ödül töreni dünyanın 7 kıtasından birbirinden ünlü sanat ile uğraşan kişiyi bir araya getirmektedir. Kıbrıs da gerçekleşen bu ödül töreninin amacı dünyaca ünlü şarkıcı,model,tasarımcı veya sanat alanında kendini ıspatlamışkişilerin başarılarını taçlanırıldı . En Moda Uluslararası Ödül Törenine katılacak bazı kişilerin isimleri ; Mohombi (Grammy Ödüllü dünyaca ünlü) İtalya​​: Adam Clay  Avustralya​: Faydee Mısır​​: Rana Samaha İtalya​​: Sonia Carapezzi Azerbeycan​: Jeyla  Bulgaristan​: Andrea  Lübnan​​: Bashar Al Jawad İran​​: Ashkan Mohammadian  Romanya​: Alex Mica  Moldova​: Natalia Gordienco  Lübnan​​: Shiraz  Amerika​: Demetra George  Arnavutluk​: Ciljeta  Yunanistan​: Claydee  Fransa​​: Willy William  Romanya :Otilia Romanya : Anda Adam Gibi ünlülerin katılı mı ile gerçekleşen 2022 ödüllerinde yer aldı

Kıbrıslı sanatçıların gurur günü

Gecede Kıbrıslı sanatçılar Buray. Fikri Karayel. Ahmet Evan, Fahriye Özay ve Soyhan Bilgeer bu yıl ödül alan sanatçılar olurken sahne çıkan sanatçılar şarkılarıyla gece renk kattı.

Şıklık yarışı vardı

   Gece katılan konuklar adeta şıklık yarışına girerken kırmızı halıda ise fotoğraf çekmek için birbirleriyle yarıştı.

Geceden Notlar:

Kültür, Çevre ve Gençlik Bakanı Fikri Ataoğlu “ Böylesine güzel bir etkinlik ülke turizmin tanınmasına yardımcı oldu Özer beyi bu konuda tebrik ederim

Ödül alan sanatçıların bir birbirileriyle fotoğraf çekmesi ve sosyal medyada paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

Bu yıl düzenlenen Ödül Töreninde ise sahne çıkan sanatçılar dansları ile Bahar Hacımehmet dansçılarıyla eşlik etti.

 En Moda Magazin En İyi Stil İkon yarışmasında gecede dereceye girenler ise Erkeklerde Tuğberek Demirkent Melisa Koca elde etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104