banner6

En Yenilikçi Blokchain Zinciri Ödülü kazandı 

banner37

Miracle, dünyaca ünlü The Crypto Expo Dubai Fuarı’nda temsil edildi, büyük ilgi gördü.

En Yenilikçi Blokchain Zinciri Ödülü kazandı 
banner90
banner99

Ülkemizde kripto para ve borsası denince, akla ilk gelen ‘’Miracle’’ markasını, akıllara getirmeyi kısa zamanda başardı. 
Marka ismini Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Törehan ve Değirmenlik Spor Kulübü Asbaşkanı Ebru Törehan’ın kızları Mira’dan alan ve kısa zamanda Avrupa da birçok şube açmayı başaran Miracle Cash & More kripto para borsası artık bir dünya markası oldu.

Avrupa ve birçok farklı ülkede şube açtılar
Kripto para borsasının son yıllarda birçok ödeme ve aktarma yöntemiyle kolaylık sağlaması ve geleceğin para birimlerinin dijital paralar olacağı yönündeki öngörüleri, bir çok iş insanından ve kripto para işi yapan işletmelerden daha hızlı sezinleyerek, Avrupa da ve dünyanın diğer ülkelerinde bir çok şube açtılar. 
Miracle ailesi Kuzey Kıbrıs’ta, en çok sevilen bir aile olarak anılmayı kısa zamanda başarmasının nedeni, Değirmenlik Spor Kulübü ve futbola gönül vermeleri, ayrıca diğer kulüplere de büyük oranda destek olmaları ve birçok tanımadıkları insanlara yardım ederek tanınıyorlar.

Dünyaca Ünlü The Crypto Expo Dubai Fuarında Miracle büyük ilgi gördü
Dünyaca ünlü olan ve her yıl düzenlenen kripto para fuarında en büyük ilgiyi yerli markamız, Miracle gördü. Yaptıkları Metaverse projeleri ile fuara katılan, dev para borsalarının ilgilisini çekmeyi başaran Miracle, birçok yeni iş anlaşmasına da imza koyduğu öğrenildi. Bireysel anlamda kripto para da büyük yatırımlar yapan tüzel kişilerin ve aralarında birkaç Dubai şeyhinin de olduğu ifade edildi.
En Yenilikçi Blokchain Zinciri Ödülüne layık görüldüler
Kripto para dünyasındaki Blokchain (Blok zinciri) olarak tanımlanan, ‘’Blok zinciri‘’En güvenli şekilde paylaşılan, merkezi olmayan veri kayıt defteri olduğu ifade ediliyor. İlk blok zinciri 2011 yılında Bitcoin zinciri olarak tanımlandı. Birçok uluslararası markanın yer aldığı bu fuarda birçok firmanın gözü bu Miracle’ın aldığı ödülde kaldığı öğrenilirken, tüm dünya devi firmaları sollayarak ‘’En Yenilikçi Blokchain Zinciri’’ ödülünü alması, Kuzey Kıbrıs markasının artık bir dünya markası olduğu olarak yorumlandı. Ülkemizde özellikle kripto para yatırımcıları arasında zafer olarak tanımlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104