Enerji Kongresi'nin teması 'Yeni Ufukları Kucaklamak'

banner37

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak açılışına katılacağı 23. Dünya Enerji Kongresi, 9-13 Ekim tarihleri arasında İstanbul Kongre Vadisi’nde yer alan İstanbul Kongre Merkezi (ICC) ve Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde (ICEC) yapılacak.

Enerji Kongresi'nin teması 'Yeni Ufukları Kucaklamak'
banner99

Ana teması “Yeni Ufukları Kucaklamak” olarak belirlenen 23. Dünya Enerji Kongresi’nde katılımcıların, enerji sorunlarını ve çözümlerini küresel bir bakış açısıyla daha iyi anlayabilmeleri hedefleniyor.

23. Dünya Enerji Kongresi’nde, sanayinin önde gelen liderleri, uluslararası örgütler, medya kuruluşları, üniversiteler ve enerji sanayii birliklerinden gelen on binden fazla enerji lideri, İstanbul’da bir araya gelecek.

banner134
Cumhurbaşkanı Akıncı kongre için yarın akşam saat 20.10’da İstanbul’a hareket edecek ve 11 Ekim Salı günü saat 15.15’te yurda dönecek. Atun ve heyetinin de salı günü dönmesi bekleniyor.

Atun da katılacak

Kongreye, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun da katılacak. Atun kongre için pazartesi gideceği İstanbul’da, Türkiye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’la da görüşecek.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75