Eniştesinin çenesini kırdı

banner37

Lefkoşa’da sakin Salih Fadıl Kasap, eniştesi olan Mahmut Karagöl’ü ciddi şekilde dövdüğü gerekçesiyle tutuklandı

banner87
Eniştesinin çenesini kırdı
banner90
banner99

Emine UYSAL ÇALUDA

Lefkoşa’da sakin Salih Fadıl Kasap, ailevi nedenlerden ötürü tartıştığı eniştesi Mahmut Karagöl’ü ciddi şekilde dövüp, alt çenesinin kırılmasına neden olduğu gerekçesiyle tutuklandı.

“Vahim Zarar” ve “Ciddi Darp” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.  

Yargıç Cenkay İnan’ın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına savcı Behrat Mavioğlu, tanık olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Kemal Erdelhun’u dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Erdelhun, 25.07.2018 tarihinde saat 23.50 raddelerinde Lefkoşa’da 31. Sokak No:4 Marmara adresinde bulunan ikametgahın avlusu içerisinde ailevi sebeplerden dolayı aralarında çıkan tartışma esnasında sağ eli ile Lefkoşa’da sakin eniştesi Mahmut Karagöl’ün yüzüne yumruk vurup adı edileni darp ettikten sonra alt çenesinin kırılmasına sebebiyet vererek vahim ve bedensel zarara uğrattığını belirtti.

Polis memuru Kemal Erdelhun, zanlının 26.07.2018 tarihinde mahkeme emri gereği tutuklandığını söyleyerek,

KKTC vatandaşı olan zanlının davaları sonuçlanıncaya değin uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Cenkay İnan, zanlının yargılanıncaya değin yurtdışına çıkışını yasaklayarak, seyahat belgelerini polise teslim etmesi, KKTC vatandaşı bir kefilin 100 bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması ve haftada bir gün polise ispat-ı vücutta bulunması koşuluyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75